The Unarchiver

The Unarchiver dla Mac

Szybki i darmowy sposób rozpakowywania plików

Unarchiver został zaprojektowany jako kompletny zamiennik aplikacji Archive Utility, która jest wbudowana w system OS X. Unarchiver jest lepszy niż domyślna aplikacja OS X, ponieważ może obsługiwać wiele innych formatów i lepiej integruje się z... Zobacz pełny opis

Zalety

  • Bardzo szybki
  • Obsługuje prawie każdy typ pliku
  • Darmowy w użyciu

Wady

  • Brak wersji 64-bitowej

Niezbędny
10

Unarchiver został zaprojektowany jako kompletny zamiennik aplikacji Archive Utility, która jest wbudowana w system OS X.

Unarchiver jest lepszy niż domyślna aplikacja OS X, ponieważ może obsługiwać wiele innych formatów i lepiej integruje się z Finderem. Ponadto może obsługiwać nazwy plików w obcych postaciach i obsługuje szeroki zakres formatów, w tym Zip, Tar-GZip, Tar-BZip2, Rar, 7-zip, LhA, StuffIt i wiele innych.

Naprawdę nie można krytykować w The Unarchiver. Jest szybki, darmowy i może obsłużyć prawie wszystko. Jest łatwy w użyciu i nie zużywa wielu zasobów systemowych. Jedyne, czego niektórzy mogą przegapić, to wersja 64-bitowa, chociaż nie jest to konieczne.

Unarchiver jest wszystkim, czym powinien być pakiet dekompresyjny, a co najlepsze - jest darmowy.

Naprawiono błąd powodujący, że aplikacja nie uruchomiła się w wersji 10.6 i 10.7. Naprawiono błąd związany z piaskownicą, który powodował, że archiwa na woluminach zdalnych nie mogły się otworzyć.

Zmiany

  • Naprawiono błąd powodujący, że aplikacja nie uruchomiła się w wersji 10.6 i 10.7. Naprawiono błąd związany z piaskownicą, który powodował, że archiwa na woluminach zdalnych nie mogły się otworzyć.

The Unarchiver obsługuje następujące formaty

Zip, Tar-GZip, Tar-BZip2, Rar, 7-zip, LhA, StuffIt and much more

Najczęściej pobierane Kompresja plików na mac

The Unarchiver

Download

The Unarchiver 3.11.6

Opinie użytkowników o The Unarchiver

Sponsorowany×